[FMA] Potato 09/2017 - Rozhovor s Ryosukem

16. srpna 2017 v 23:45 | JPYamasuke |  Updates
Rozhovor s Ryosukem o natáčení Fullmetal Alchemist v posledním vydání časopise Potato.
Očekávání pro Fullmetal Alchemist v hlavní roli s Ryosukem Yamadou postupně narůstají, jak se blížíme ke dni premiéry. Právě bylo zveřejněno několik fotek z natáčení filmu!! Zde je několik vyjádření z doby natáčení a také něco o světové tour!

Originální práce přivedena k životu! Yamada jako fantastický Edward!

Minulý rok na začátku léta se začal FMA film natáčet v Itálii. Když se Yamada ohlíží zpátky v čase, "Můj vztah s režisérem na place probíhal asi tak, že ke mně vždycky přišel a nadšeně hovořil o svých myšlenkách a představách, jak danou scénu pojmout. Když přišlo na herectví, víceméně mi dovolil dělat cokoliv, co jsem chtěl, ale měl i své vlastní nápady. 'Nebylo by dobré se pokusit vžít do komické stránky Eda tím, že napodobíš jeho styl běhání z mangy?' Ale jinak spousta věcí byla přímo na mně." Také členové Hey! Say! JUMP jsou velkými fanoušky originální mangy. "Když se doslechli, že budu hrát v tomhle filmu, všichni mi pogratulovali a říkali věci jako 'Je dobře, že jsi chibi!' To proto jsem během přestávek při natáčení v Itálii pořizoval spoustu fotek a posílal jim je. Nadšeně mi odpovídali: 'To je Ed~!' " Poté jsme se přesunuli do filmového studia v Japonsku, kde natáčení pokračovalo, a vyzpovídali Yamadu Edwarda v jeho úžasném kostýmu. "Bavili jsme se o tom mnohokrát a diskutovali o všemožných drobných detailech." Vypadal jako věrohodné ztělesnění Eda, který právě vyskočil ze stránky v manze. "Když mám na sobě tohle, okamžitě se ze mě stává Ed." Jeho postava byla svým výzorem cílem pozornosti všech, kteří přihlíželi natáčení akčních scén. Prosím, těšte se na premiéru FMA, filmu, do kterého dal Yamada vše a překonal spoustu výzev!

Yamadovo speciální komentář

Bylo mi umožněno zúčastnit se světové tour v Los Angeles, Paříži a Japonsku. Během panelu jsme představili nové záběry, při kterých byla opravdu zábava sledovat reakce fanoušků. Dávají přesně najevo své pocity, které právě v danou chvíli cítí. Myslím, že když se zveřejnily podoby postav, objevilo se spoustu rozporuplných názorů, ale já jsem extrémně šťastný, že se můžu objevit v projektu, který je tak moc milovaný. Řekl bych, že tohle je ten film, který otřese veškerými představami o úrovni japonského CG. Doufám, že se určitě přijdete podívat! Nedokážu se o tom vyjádřit nějak jinak.

Respektujeme originální mangu svým vlastním stylem. Doufáme, že vám dokážeme předat veškeré pocity!

Příběh

Edward Elric (Yamada) a jeho mladší bratr Alphonse provedou lidskou transmutaci a selžou. Edova levá noha a Alovo tělo je jim sebráno jako vyrovnání. Rovnocennou výměnou se Ed vzdá sve pravé ruky, aby přivedl Alovu duši zpět a připevnil ji k brnění. Vydávají se na společné dobrodružství, aby získali, co ztratili.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama