Potato 09/2017 - Ryosuke

11. srpna 2017 v 0:16 | JPYamasuke |  Updates
Rozhovor s Ryosukem o festivalech z posledního vydání časopisu Potato.
1. Jaký "festival" jsi v minulosti navštívil?

Jednou jsem byl s Keitem a Dai-chanem na R&B festivalu. Nejsem zvyklý na místa se spoustou lidí, takže jsem tam byl jen jedinkrát. Jsem tím typem, který absolutně netuší, kdy má zakřičet "Jo!", takže jediné, co si z toho pamatuju, je to, že tam bylo tolik lidí, až se tam dalo sotva dýchat. Ti dva tam chodí pořád, a tak si to fakt užívali, kdežto já si tam říkal, "@#$#, je tu moc lidí..." Kdybych měl zmínit festivalové jídlo, chtěl bych navštívit festivaly na Hokkaidu. Poklidně bych si procházel stánky, coural kolem, jedl... Mám rád takovou atmosféru.

2. Kdybys měl pořádat "JUMP festival", jak by vypadal?

Chtěl bych ho uspořádat na pláži, protože bych chtěl, aby se všichni dostali k vodě. A protože by to byl "JUMP festival", JUMP by byli jedinnými vystupujícími, takže bychom se museli opravdu hodně snažit. Zpívali bychom písně jako Flower nebo Natsu no Ousama od Kinki Kids. JUMP by zpívali letní songy od senpaiů a kouhaiů. Dál by každý ze členů měl vlastní stánek s jídlem a nápojový stánek podle vlastní chuti a stylu. Nebude to nic jako "obyčejné smažené nudle", chci, aby každý zkusil něco vlastního. Vzhledem k tomu, že většina členů opravdu netuší o vaření absolutně nic, tak by konečné produkty byly zcela originální. Hlavně cítím, že Yabu-chan by přišel s něčím vážně skvělým.

3. Jaké "festivaly" se v poslední době objevují ve tvém životě?

Díky filmu "Fullmetal Alchemist" jsem dostal příležitost navštívit zahraniční anime expa. Řekl bych, že jsou to taky takové "festivaly". I přestože jsme zveřejnili ty stejné záběry, reakce fanoušků v každé zemi byla úplně odlišná. Nejzajímavější částí je pokládání otázek od samotných fanoušků. Když se někdo zeptal: "V záběrech se objevují scény, které v manze nejsou. Co to má znamenat?" někteří fanoušci toho člověka vybučeli. Tehdy jsem odpověděl: "Arakawa Hiromu-sensei jednou řekla, že manga je jejím dítětem a anime s live-action jsou jejími vnoučaty. Z tohoto pohledu doufá, že každá z těchto prací může mít vlastní charakter," a ten člověk odpověděl něco jako "Dobrá odpověď." Moc jsem si tu atmosféru užíval. Během této světové tour jsem navštívil Louvre a viděl Monu Lisu. Ten obraz byl menší, než jsem očekával, ale bylo na něm něco zvláštního, díky čemuž jsem od něj nemohl odtrhnout oči. Slavné obrazy mají vskutku takovou přitažlivou sílu!

4. Jak moc si užíváš tyto populární "festivaly"?

Možná na 30%, protože nemám moc rád davy. Nicméně když už na nějakém festivalu jsem, bývám nadšený, i když nevím, jestli bych se takhle cítil, kdyby tam se mnou nebyli ostatní členové.

5. Pověz nám o "Hey! Say! JUMP I/Oth Anniversary Tour 2017".

Jedná se o tour k desátému výročí, a tak cítíme, že se všichni musí zapojit. Tour je výsledkem "vstupu (inputu)" od všech členů. Také song "I/O" je mojí premiérou, kdy jsem si zkusil pracovat na vytváření choreografie. Tenhle song je vrcholem naší cesty, a proto jsem v něm chtěl použít taneční pohyby, díky kterým budete svědky naší dospělosti a schopností.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama