Popolo 04/2013 - Ryosukeho doki-doki situace

11. září 2017 v 15:33 | JPYamasuke |  Updates


1. Srdce pulzující moment při příchodu na místo setkání

Neočekávané objetí zezadu
Kdybych přišel na naše místo setkání o něco dřív a ona by mě najednou překvapila objetím zezadu. Lekl bych se, "Páni!" a vykoukla by na mě její tvář a řekla: "Dobré ráno!" To by bylo tak roztomilý, co? ... Hned bych ji políbil. Opravdu chci, aby se to stalo.

2. Srdce pulzující moment na rande

"To jídlo bylo vynikající!"
Po společném jídle by sahala po peněžence, aby zaplatila, ale já bych jí řekl: "Já zaplatím." Zase by peněženku schovala do své tašky a až bychom odcházeli: "To jídlo bylo vynikající!" Chci říct, že "Děkuju za jídlo," je slušností, ale já bych byl šťastnější, kdyby spíš vyjádřila svou vděčnost takhle.

3. Srdce pulzující moment při držení za ruce

Zlomyslné bušení srdce
Řekla by: "Je mi zima~" a já bych odpověděl: "Mně taky," pak bychom se na sebe bez jediného slova koukali a zatoužili po tom se držet za ruce. Takový moment by mi rozbušil srdce a měl bych nutkání ji trochu poškádlit. "Co je? Potřebuješ něco?" Jsem docela sadista, co?

4. Srdce pulzující moment při loučení

Přiběhla by ke mně a... dala by mi pusu
Až bychom se spolu rozloučili, podívali bychom se na sebe přes rameno v tu samou chvíli, přiběhla by ke mně a dala mi pusu na tvář... Moje srdce by to naprosto dostalo a naplnilo nadšením... Možná sleduju až moc seriálů?

5. Nedávná srdce pulzující věc

Dal bych si maso
Když se dívám na maso, z mých očí se stanou srdíčka. Během "Johnny's World" jsem se moc nedostal k yakiniku, takže teď, když už je konec, bych si nějaké mohl dát. Když jsem v restauraci a sleduju maso na grillu, mám z očí srdíčka. Právě teď mám chuť na yakiniku.

6. Srdce pulzující umělecký kousek

Povídání o tom, jak je bolestivá láska nesnesitelná
V korejském kině jsem sledoval film "Iris: Spiknutí zla". Lee Byung-hun a Kim Tae-Hee skrývají svůj romantický vztah během super tajné mise, kde se z nich stanou vzájemní nepřátelé a musejí si lhát. Mám rád ty chvíle, kde to vypadá, že se předává zpráva, ale přitom se to nestane. I přestože člověk chápe, že se jedná o oboustrannou lásku, stává se bolestivou. Nedokážu snést tak bolestivé momenty jako tyhle.

7. Srdce pulzující momenty způsobené ostatními členy

Dobře se bavíme na setkáních
I když jsme my čtyři, Dai-chan, Keito a Yuya spolu nebyli dlouho na jídle, nemůžu si pomoct, ale myslím, že žádné jiné jídlo není zábavnější, když se netráví s těmahle lidma. Navrhnul jsem jim, že bychom spolu zase měli někam vyrazit. Z ničeho nic jsme fakt nadšení a neskutečně se bavíme. Řekl jsem jim něco jako "Protože naše vystoupení už skončilo, pojďme jíst!" a šli jsme se pořádně nadlábnout.

Odvedli jste skvělou práci při "Johnny's World!"

Tyhle poslední tři měsíce pro mě byly hodně důležité
Jsem rád, že za poslední tři měsíce jsem narazil na tolik nových věcí. Jako člověk v čele představení jsem cítil, že má zodpovědnost obrovsky narostla a já jsem o dost dospěl. Mám radost, že jsem mohl lépe poznat Sexy Zone a A.B.C-Z.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama