Popolo 10/2017 - Ryosuke

7. září 2017 v 19:23 | JPYamasuke |  Updates
Ryosukeho "léčivá" část z nejnovějšího časopisu Popolo. ♥(ˆ⌣ˆԅ)Představení vašeho hostitele

Díky jeho laskavému a skvělému servisu, senzačnímu vystupování během show a jeho vzácné kráse je pro zákazníky jasnou volbou číslo jedna."Pojď ke mně "

1) Kdybys chtěl pomoci vyléčit dívku, co bys pro ni udělal?
Jakmile by dorazila domů, řekl bych: "Pojď ke mně " a zavolal ji k sobě na gauč. Nechal bych ji lehnout si mi do klína a jemně ji plácal po hlavě. "Jsem tu, jsem tu," něžné doteky jsou tím nejlepším na vyléčení bolavého srdce.

2) Jak by dívka měla vyléčit tebe?
Jak se dá očekávat, asi bych chtěl obejmout~ Objetí mají spoustu překvapivých účinků a myslím, že bylo i vědecky prokázáno, že obzláště dobře fungují jako úleva od stresu. Kdybych se necítil ve své kůži, chtěl bych, aby mě potichu objala.

3) Kde se ve tvém domě nachází léčivé místo?
No, abych řekl pravdu, tak se ze mě stal domov milující hikkikomori . Nejvíce času trávím sezením na gauči, protože při hraní her nebo sledování televize se z něj obvykle nehnu. Jsem se svým gaučem opravdu spokojený. Byl jsem asi v 6 obchodech, než jsem si pečlivě zvolil ten správný.

4) Co obvykle děláš, když potřebuješ vyléčit?
Když chci změnit svoji náladu, zajdu si sám do kavárny nebo na kraoke, jen tak. Na karaoke si vždycky najdu něco, co mi zvedne náladu, a tak se hned cítím lépe. Objednám si jídlo a někdy zpívám písně od KinKi Kids, nebo když se blíží naše koncerty, tak písničky od JUMP.

5) Kdyby sis mohl vybrat naprosto jakýkoliv způsob léčení, jaký by to byl?
Chtěl bych jet na Havaj. Už jen pozorování oceánu by mi pomohlo. Samozřejmě bych tam nechtěl být osamělý, tak bych pozval svoje kamarády nebo členy. Jestli se mezi nimi najde někdo, kdo už někdy surfoval, rád bych se to od něj naučil, mohla by to být zábava. Nesnáším stísněné prostory, takže bych se asi nemohl jít třeba potápět .

6) Kdo je tím nejvíc léčivým členem v JUMP?
Myslím, že Yuya. Svět asi ještě úplně neví, jak moc roztomilý je, ale my v tom máme docela jasno . Občas se z ničeho nic začne chovat jako malý kluk a ta mezera mezi jeho obvyklou osobností je uklidňující. Řekl bych, že si to už sám začíná dokonce i uvědomovat .

7) Která písnička od JUMP je nejvíc léčivá?
Ta, pro kterou Keito spáchal melodii a všichni členové se podíleli na jejím textu. "H.Our Time." Možná není přímo léčivá, ale při jejím poslouchání se mi vybavují vzpomínky z minulosti a cítím, jak jsem za vše vděčný. Teď, když víte, jak o ní přemýšlím, tak bych chtěl, abyste ji poslouchali znovu a znovu.

Nedávné novinky
Obyčejně nechodím moc nakupovat, ale tentokrát jsem navštívil obrovský obchod, abych si pořídil věci na podzim/zimu jako třeba dlouhý kabát nebo pletený svetr. Ten kabát je béžový, hezky načechraný a celkem roztomilý. Mám v plánu ho tento rok nosit často!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama