Popolo 11/2013 - Ryosuke

3. září 2017 v 16:25 | JPYamasuke |  Updates
Ryosuke odpovídá na otázky od fanoušků z listopadu 2013.

Spojme naše smějící se tváře!
Foto: Chtěla bych vidět Yamadu-kun, jak jí jahody. (Ayamachi-Hiroshima)


1) Také mám ráda duchy. Opravdu věřím v jejich existenci. Chtěla bych vědět, jak moc je máš rád! (Karin-Osaka)

Není to tak, že bych je měl vysloveně rád, ale mám je trošku rád. Pátral jsem po nich na fotkách a zjišťoval si spoustu informací. Četl jsem si o nich sám a cítil se dobře, když jsem některé věci konečně pochopil. Zrovna teď máme doma Kesaran Pasaran. (Jsou to malá, huňatá, mýtická stvoření, která by měla nosit štěstí.) Když se o tom někde zmíním, nikdo mi nevěří, ale je to pravda. Dai-chan je taky viděl.


2) Dělám balet a zajímalo by mě, jak mohu vystupovat jako Yamada-kun, aniž bych se styděla? (Ichigo)

Dokonce i teď mám občas chvíle, kdy se stydím, takže je to v pořádku. Ale obyčejná slova na to možná nestačí, takže ti nezbývá nic jiného než vlítnout do všech vystoupení a učit se z nich. Nesmíš o tom moc přemýšlet. Když něco musíš udělat, tak to zkrátka musíš udělat!


3) Je pravda, že pot Yamady-kun voní po růžích? (Yamada Nonsuke-Osaka)

Měl jsem krátké období, kdy jsem nejedl nic jiného než sladkosti ve tvaru růží, takže tak se to stalo. Překvapilo mě to. Nevšiml jsem si toho přímo já sám, ale ostatní členové. Divili se jako "Woah!" Teď už je to ale jiné. Voním jako normální muž.

Yamadova fotka

[Fakt naštvaný]
Tohle je přesně Yuya. Perfektně jsem zachytil, jaký je hlupáček, že? Vypadá neuvěřitelně roztomile. Moc často Yuyu s takovým výrazem neuvidíte, co? Je to tvář, kterou ukáže jenom a jenom mně, když ho rozmazluju.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama